Cosmesi Siciliana - AQUA DI ZAGARA - květinová voda (Dárkové balení)

- AQUA DI ZAGARA - květinová voda (1)
V dárkové krabici Vánoční akce

100 ml. Luxusní osvěžující voda s hořkým pomerančem, v BIO kvalitě . Přináší nádhernou vůni sicilských citrusových květů Zagara. V dárkové krabici. Více informací

 Skladem
1 050
DPH:
21 %
ks
Maximální odběr 10 ks.
Výrobce:
Cosmesi Siciliana
Kód výrobku:
DAR 2020_7
Přidat k porovnání

Balení: 100 ml  v dárkové krabici      Logo_AIAB_Eco_Bio_Cosmesi.png

 

Vůně osvěžující vody Acqua di Zagara evokuje samou esenci Sicílie, kouzlo citrusových sadů v květu.
 
Od dubna do května se v sicilské přírodě objevují nesčetná bílá poupata citrusů, otevírají se slunečnímu záření a uvolňují opojnou, sladce smyslnou a svěží vůni, která hladí u srdce.
Místní jim říkají Zagara a jedná se o opravdu mimořádný smyslový zážitek.
 
Pomerančová květová voda v BIO kvalitě je vyráběna destilací z čerstvých květů hořkého pomeranče, je cenná pro své osvěžující, obnovující a revitalizační vlastnosti. Její okouzlující sladce smyslná, ale přitom lehká a svěží vůně navozuje pocit radosti a uvolnění.
Více informací ZDE

Uživatelská recenze produktu Cosmesi Siciliana - AQUA DI ZAGARA - květinová voda (Dárkové balení)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


COSMESI SICILIANA – to je příběh nadšení a vášně pro sicilskou přírodu, její nádherné a rozmanité vůně a lásky ke kosmetice.

 

COSMESI SICILIANA spolupracuje s profesionály z nejrůznějších oborů, kteří se navzájem doplňují a jejich posláním je zachytit co nejautentičtěji podstatu Sicílie a přenést ji do kosmetických přípravků. Jejich složení je výsledkem spojení moudrosti předků a nesporných úspěchů moderní kosmetologie. Vytvořila kosmetiku nejen pro tělo, ale také pro duši, kosmetiku se srdcem, které bije v rytmu přírody.

Přípravky COSMESI SICILIANA jsou inspirovány nádhernými zahradami Giardini Ipogei, které se nacházejí na ostrově Favignana. Probouzejí přirozené funkce pokožky a provoní ji autentickými esencemi typickými pro Středomoří.

Obsahují především přírodní ingredience, jako jsou za studena listované rostlinné oleje, květinové a rostlinné extrakty, vonné éterické oleje bohaté na účinné látky. Nenajdete v nich syntetické látky, jako jsou parabeny, minerální oleje, parafin, GMO, SLS a SLES, DEA nebo formaldehyd.

Přírodní suroviny jsou zpracovávány nejmodernější technologií v souladu s přísnými výrobními standardy. Kvalita a bezpečnost produktů je garantována sledováním každé fáze výrobního cyklu pomocí chemicko-fyzikálních a mikrobiologických analýz.

Každý produkt je dermatologicky testován, včetně testu na přítomnost niklu. Všechny přípravky mají certifikaci BIO ECO Cosmesi (pro BIO kosmetiku) od AIAB (Italské sdružení ekologického zemědělství)....více