Argital oslavil 40. narozeniny na veletrhu SANA v Bologni

Argital oslavil 40. výročí založení značky na veletrhu SANA, který se konal 5.-8.9.2019 v italské Bologni. Proběhla řada milých setkání s doktorem Ferraro a jeho týmem a také s dalšími distributory z jiných zemí.

Sana_2019_40_let_Argitalu_web.jpg              sana_argital_2019_01.jpg

Co je však čtyřicet let proti milionům let stáří zeleného jílu Argital? Odrážejí čas, který má člověk vyměřen v porovnání s trváním přírody. Rytmus tvůrčí aktivity lidí v porovnání s pohybem planet a hvězd.

Dr. Giuseppe Ferraro: "Je to pro nás 40 let zkušeností a poznatků, které nám umožnily realizovat naši vizi.

Objevit a vyprofilovat kosmické energie, jež se miliony let ukládaly v zeleném jílu, a transformovat je do kosmetických přípravků, které v jejich uživatelích navodí pohodu a pomohou jim pečovat o svůj vzhled přirozeným a zdravým způsobem.

V průběhu těchto let Argital studoval a testoval mimořádné vlastnosti jílu a blahodárné účinky čistě přírodních rostlinných extraktů, esenciálních olejů GOLD, rostlinných olejů a čisté pramenité vody, aby jejich spojením vytvořil ve světě něco zcela jedinečného.

Unikátní zelený jíl Argital těží ve vlastním lomu na jihu Sicílie. Nachází se na slunném, čistém a větrem ovívaném místě v blízkosti Středozemního moře, což ještě umocňuje jeho kvality.

Den za dnem se to, co na počátku bylo jen vizí, měnilo v ideu, ze které vznikl projekt, jenž se postupně realizoval a přetvářel ve stále rostoucí společenský organismus. Celý tento vývoj se řídí vysokými a ušlechtilými hodnotami antroposofického myšlení, které kladou na první místo respekt k lidské bytosti a přírodě. Protože zdravá kosmetika se může zrodit jedině ze zdravého pozitivního záměru.

A tak dnes slavíme etapu cesty, která je stále na svém počátku, a to nejen ve srovnání s nesmírností vesmíru a stářím zeleného jílu Argital, ale především ve vztahu k velikosti a intenzitě naší vášně."