ARGITAL - Baby hypoalergenní tělové mléko - MINI

- Baby hypoalergenní tělové mléko - MINI (2)
Vyprodáno

10 ml. Baby hypoalergenní tělové mléko. Jemným dotekem hydratuje, osvěžuje a chrání dětskou pokožku. Se slézem, violkou a gelem ze zeleného jílu. Bez alergenů. Více informací

 Není skladem
60
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 2030 MB

Balení: 10 ml     argital_bio_logo.jpg     bdih_logo.png


Baby hypoalergenní tělové mléko Argital je jemňoučké hydratační mléko pro tu nejcitlivější pleť.

Účinně zvláčňuje, hydratuje, osvěžuje a chrání pleť miminek a malých dětí

Je vhodné i pro dospělé s citlivou pletí se sklonem k alergickým reakcím. 

Violkový extrakt zklidňuje podrážděnou začervenalou pleť. 

Gel ze zeleného jílu absorbuje nečistoty a ochraňuje pokožku před podrážděním

Měsíčkový extrakt pleť zklidňuje a hojí

Extrakt ze slézu pleť hydratuje a osvěžuje

Čisté rostlinné oleje: meruňkový, olivový a mandlový, ji zvláčňují


Použití 

Očistěte pokožku miminka Baby hypoalergenním čistícím mlékem Argital, nechte oschnout a poté nalijte malé množství mléka do rukou, rozetřete do pokožky tělíčka miminka a jemně vetřete. Mléko může být používáno 2x denně. 

Dospělí a starší děti s citlivou pletí (atopický ekzém, dermatitidy, lupénka) mohou mléko používat jako běžné tělové mléko po sprchování a koupeli. 

Více informací: Argital - Baby hypoalergenní tělové mléko (standardní balení)


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více