ARGITAL - Bělící zubní pasta s propolisem a Dentie 10 ml - MINI

- Bělící zubní pasta s propolisem a Dentie (2)

10 ml. Bělící a adstringentní zubní pasta s Dentie, propolisem a čistým esenciálním olejem z máty peprné a anýzu. Má silné stahující účinky na dásně a působí proti jejich zánětu. Více informací

 Skladem
60
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 2243 MB
EAN:
80795131
Přidat k porovnání

Balení:  10 ml     BIO_80.jpg     BDIH_70_kompr.gif


Bělící zubní pasta s propolisem a Dentie Argital má silné adstringentní účinky (stahující) na dásně.

Vyrovnává kyselé prostředí v ústech, absorbuje nečistoty a působí proti vytváření zubního povlaku a zubního kazu.

Prášek Dentie má adstringentní (stahující) účinky na dásně a odstraňuje zabarvení zubní skloviny způsobené některými potravinami či kouřením.

Dentie je tradičně používaný prostředek na čištění zubů. Jedná se o rostlinné aktivní uhlí, díky němuž má pasta typickou černou barvu.

Kaolin (bílý jíl) absorbuje nečistoty.
Esenciální oleje z máty a anýzu osvěžují dech.
Mořská sůl má čistící účinky.
Včelí propolis chrání zuby před vznikem zubního kazu.
 


Použití
Naneste malé množství pasty na zubní kartáček a vyčistěte jím zuby drobnými krouživými pohyby.

Více informací: Argital - Bělící zubní pasta s propolisem a Dentie (standardní balení)

Uživatelská recenze produktu ARGITAL - Bělící zubní pasta s propolisem a Dentie 10 ml - MINI

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více