ARGITAL - Gel pro intimní hygienu s Niaouli 20 ml - MINI

- Gel pro intimní hygienu s Niaouli - MINI (2)

20 ml. Intimní gel se zeleným jílem a s Niaouli velmi šetrně čistí a chrání přirozené prostředí sliznic intimních partií. Vhodné jako cestovní balení. Více informací

 Skladem
60
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 2100 MB
EAN:
80775614
Přidat k porovnání

Balení:  20 ml     argital_bio_logo.jpg     bdih_logo.png


Gel pro intimní hygienu s Niaouli Argital je velmi jemné tekuté mýdlo pro mytí intimních partií.

Esenciální olej Niaouli spolu s gelem ze zeleného jílu, bohatým na přírodní stopové prvky, jemně čistí a chrání přirozené prostředí externí vaginální sliznice.

Intimní gel obsahuje kyselinu mléčnou, která nenarušuje přirozené pH vaginální sliznice.


Použití
Na mytí intimních partií těla. Vzhledem k velice jemným čistícím vlastnostem je možné jej používat vícekrát denně.

Více informací: Argital - Gel pro intimní hygienu s Niaouli (standardní balení)

Uživatelská recenze produktu ARGITAL - Gel pro intimní hygienu s Niaouli 20 ml - MINI

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více