ARGITAL - GOLD esenciální olej LAVANDIN 10 ml

- GOLD esenciální olej LAVANDIN (1)

10 ml. Podporuje celkové uvolnění, regeneraci, zklidňuje pokožku, přírodní antiseptikum a dezinfekce. Jemná, bohatá a vyrovnaná vůně celé rostliny díky speciálnímu procesu harmonizace pomocí vzácných kovů a drahých kamenů. Více informací

 Skladem
320
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 3354
EAN:
80894551
Přidat k porovnání

Balení: 10 ml     BDIH_70_kompr.gif


GOLD esenciální olej - LAVANDIN má podobné účinky jako levandule, ale má větší účinek na fyzické aspekty organismu.

antiseptickédesinfekční účinky.

Pomáhá uvolnit svalové a emoční napětíPodporuje celkové uvolnění.

Pomáhá zklidnit pokožku a podporuje přirozenou regeneraci tkání.

 


GOLD esenciální oleje Argital jsou výsledkem dlouhého studia a výzkumu společnosti Argital, který byl zaměřen na využití komplexního potenciálu celé rostliny. Jejich vůně je velmi jemná, bohatá a vyrovnaná díky speciálnímu výrobnímu procesu.

GOLD esenciální oleje získává Argital unikátní patentovanou metodou, která při výrobě využívá jak procesy dynamizace, tak tzv. harmonizaci GOLD s pomocí vzácných kovů a drahých kamenů. Tím se do GOLD esenciálních olejů dostává vůně celé rostliny, tedy jejích květů, listů i kořene. Výsledná vůně je pak zcela jedinečná: jemnější, plnější a harmoničtější než u běžných esenciálních olejů a jejich účinek na lidský organismus je příznivější.

Výsledky testů ukazují, že GOLD esenciální oleje Argital nezpůsobují alergické reakce v takové míře jako běžné esenciální oleje, nedráždí pokožku a podporují vitalitu buněk.


Použití
Kosmetické: Přidejte několik kapek do krému, oleje nebo sprchového gelu. Do koupele přidejte pár kapek rozpuštěných ve lžičce čistého alkoholu.

Další použití: Pro zlepšění pohody domácího prostředí: pár kapek v šatní skříni provoní oblečení; v aromadifuzéru či aromalampě; pár kapek v přihrádce pro prací prášek v pračce krásně provoní prádlo; do napařovače žehličky.

 

Upozornění: 

Esenciální (éterické) oleje jsou vonné složky (silice) obsažené v rostlinách. Tyto silice jsou nejen nositeli vůně, ale dokáží vyvolat i biologickou aktivitu v organismu. Této schopnosti se využívá v aromaterapii.

Je třeba mít na paměti, že na výrobu několika kapek esenciálního oleje je potřeba i několika kg rostliny a jsou tedy vysoce koncentrované a mají silné aromaterapeutické a energetické účinky. Mohou příznivě ovlivňovat některá onemocnění, ale mohou působit i dráždivě. Některé jsou nevhodné při různých stavech organismu, jako je vysoký tlak, nemoci ledvin apod., nebo těhotenství a kojení.

Proto je dobré užívání esenciálních olejů konzultovat s aromaterapeutem. Obecně platí, že při manipulaci s esenciálními oleji je třeba dodržovat bezpečnostní pravidla:

- Uchovávat mimo dosah dětí.

- Skladovat mimo zdroje tepla a světla. Zabránit styku s otevřeným ohněm.

- Nepoužívat neředěné.

- Zabránit kontaktu s očima a sliznicemi.

- Nepoužívat vnitřně.

 

Certifikace: BDIH
100% přírodní produkt.

 

Složení
Esenciální olej z lavandinu.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

INCI: Lavandula Hybrida Oil*

*Přírodní složky esenc. oleje: Linalol - Geraniol.

Uživatelská recenze produktu ARGITAL - GOLD esenciální olej LAVANDIN 10 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více