ARGITAL - GOLD esenciální olej LEVANDULE

- GOLD esenciální olej LEVANDULE (1)

10 ml. Pro zklidnění a relaxaci. Odpuzuje hmyz, působí antisepticky. Lze použít jako repelent. Jemná, bohatá a vyrovnaná vůně celé rostliny díky speciálnímu procesu harmonizace pomocí vzácných kovů a drahých kamenů. Více informací

 Skladem
360
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 3325
EAN:
80786122

Balení: 10 ml     BDIH_70_kompr.gif


GOLD esenciální olej - LEVANDULE zklidňuje a působí antisepticky.

Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

desinfekční účinky, pomáhá regenerovat buňky pokožky.

Zklidňuje nervové napětí, působí jako antidepresivum a proti nespavosti. Pomáhá při bolestech hlavy a proti migréně.

Působí příznivě na snížení krevního tlaku (je nevhodný při nízkém krevním tlaku).

Lze použít k ošetření drobných popálenin, oděrek a ranek.

Působí také jako repelent (odpuzuje bodavý hmyz, i vlasové vši) a proti molům.


GOLD esenciální oleje Argital jsou výsledkem dlouhého studia a výzkumu společnosti Argital, který byl zaměřen na využití komplexního potenciálu celé rostliny. Jejich vůně je velmi jemná, bohatá a vyrovnaná díky speciálnímu výrobnímu procesu.

GOLD esenciální oleje získává Argital unikátní patentovanou metodou, která při výrobě využívá jak procesy dynamizace, tak tzv. harmonizaci GOLD s pomocí vzácných kovů a drahých kamenů. Tím se do GOLD esenciálních olejů dostává vůně celé rostliny, tedy jejích květů, listů i kořene. Výsledná vůně je pak zcela jedinečná: jemnější, plnější a harmoničtější než u běžných esenciálních olejů a jejich účinek na lidský organismus je příznivější.

Výsledky testů ukazují, že GOLD esenciální oleje Argital nezpůsobují alergické reakce v takové míře jako běžné esenciální oleje, nedráždí pokožku a podporují vitalitu buněk.


Použití
Kosmetické: Přidejte několik kapek do krému, oleje nebo sprchového gelu. Do koupele přidejte pár kapek rozpuštěných ve lžičce čistého alkoholu.

Další použití: Pro zlepšění pohody domácího prostředí: pár kapek v šatní skříni provoní oblečení; v aromadifuzéru či aromalampě; pár kapek v přihrádce pro prací prášek v pračce krásně provoní prádlo; do napařovače žehličky.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo zdroje tepla a světla.
Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi. Nepoužívejte neředěný.

 

Certifikace: BDIH
100% přírodní produkt.

 

Složení
Esenciální olej z levandule

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

INCI: Lavandula Angustifolia Oil*

*Přírodní složky esenc.oleje: Limonene - Linalol.


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více