ARGITAL - GOLD MIX - 15 esenciálních olejů pro sanitaci

- GOLD MIX - 15 esenciálních olejů pro sanitaci (1)
Novinka

10 ml. Směs 15 éterických olejů v kvalitě GOLD se silnými dezinfekčními účinky. Více informací

 Skladem
490
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 3369
EAN:
80911821
Přidat k porovnání

Balení: 10 ml     bdih_logo.png

GOLD MIX – 15 esenciálních olejů pro sanitaci - působí antisepticky.

Směs 15 cíleně vybraných éterických olejů v kvalitě GOLD, které mají silné antiseptické účinky. Tyto oleje testoval Paul Belaiche, zakladatel aromaterapie, i další mezinárodně uznávaní vědci.

 

Kvalita GOLD esenciálních olejů Argital je výsledkem dlouhého studia a výzkumu společnosti Argital, který byl zaměřen na využití komplexního potenciálu celé rostliny.
Vůně takového esenciálního oleje je velmi jemná, bohatá a vyrovnaná díky speciálnímu výrobnímu procesu.


GOLD esenciální oleje získává Argital unikátní patentovanou metodou, při níž se využívají jak procesy dynamizace, tak tzv. harmonizace GOLD s pomocí vzácných kovů a drahých kamenů.

V GOLD esenciálních olejích je obsažena vůně celé rostliny, tedy jejích květů, listů i kořene. Výsledná vůně je pak zcela jedinečná: jemnější, plnější a harmoničtější než u běžných esenciálních olejů a jejich účinek na lidský organismus je příznivější.

Výsledky testů ukazují, že GOLD esenciální oleje ARGITAL nezpůsobují alergické reakce v takové míře jako běžné esenciální oleje, nedráždí pokožku a podporují vitalitu buněk.

 

Použití:

Pro sanitaci:
- vzduchu v domácím prostředí prostřednictvím aroma difuzéru či aromalampy
- prádla, stačí pár kapek v šatní skříni
- pokožky - rozpusťte několik kapek v ½ lžíci alkoholu (např. grapy, vodky, ...apod.) a přidejte do napuštěné vany.
- pracovních ploch v kuchyni – rozpusťte několik kapek v ½ lžíce alkoholu (např. grapy, vodky, ...apod.) a pomocí hadříku směsí otřete plochy.
- vzduchu v ložnici můžete nakapat na bavlněnou kouli a nechat ji vedle postele na nočním stolku.

Kosmetické:
Lze přidat několik kapek do krému, oleje, masky nebo sprchového gelu ke zvýšení antiseptického účinku.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo zdroje tepla a světla.
Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi. Nepoužívejte neředěný.
Před použitím otestujte zvolenou koncentraci, zdali na vás nepůsobí dráždivě.

Certifikace: COSMOS NATURAL
100% přírodní produkt.

 

Složení:

15 esenciálních olejů GOLD: lavandin, rozmarýn, eukalyptus, borovice, skořice, hřebíček, Niaouli, tea tree, citron, cypřiš, máta, oregáno, tymián, saturejka a smil italský.
__________________________________________________________________________________________________________________________________

INCI:
Lavandula Hybrida (lavandin) Oil**, Rosmarinus Officinalis Leaf (rozmarýn) Oil, Eucalyptus Globulus Leaf (eukalyptus) Oil, Pinus Mugo Pumilio Twig Leaf (borovice) Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark (skořice) Oil, Eugenia Caryophyllus Flower (hřebíček) Oil, Melaleuca Viridiflora Leaf (Niaouli) Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf (tea tree) Oil, Citrus Limon Peel (citron) Oil, Cupressus Sempervirens (cypřiš) Oil, Mentha Piperita (máta) Oil, Origanum Vulgare (oregáno) Oil, Thymus Vulgaris Flower/Leaf (tymián) Oil, Satureia Hortensis (saturejka) Oil, Helichrysum Italicum Flower (smil italský) Oil.

Linalool*, Geraniol*, Limonene*, Coumarin*, Benzyl Cinnamate*, Cinnamal*, Eugenol*, Citronellol*, Citral*

* Přirozeně přítomné v přírodních éterických olejích.
BIO složka: Lavandula Hybrida (lavandin) Oil**

Uživatelská recenze produktu ARGITAL - GOLD MIX - 15 esenciálních olejů pro sanitaci

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více