ARGITAL - Heřmánková květová voda 125 ml

- Heřmánková květová voda (2)

125 ml. Heřmánková květová voda Argital s čistým esenciálním olejem z heřmánku se zklidňujícím účinkem. Slouží jako pleťová voda, osvěžující toaletní voda nebo lehký deodorant. Více informací

 Skladem
490
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 3076
EAN:
8018968010032
Přidat k porovnání

Balení: 125 ml     bdih_logo.png


Heřmánková květová voda Argital obsahuje čistý esenciální olej z heřmánku, který má zklidňující účinek.

Je určena pro osvěžení, hydrataci a tonizaci pleti obličeje a těla, jako pleťová voda či lehký deodorant pro osobní hygienu.


Použití
Na obličej a tělo. Nastříkejte zlehka (stačí 3 x) na pleť obličeje nebo vybrané části těla a nechte oschnout, popřípadě jemně vmasírujte konečky prstů.


Certifikace: BDIH
100% z celkového složení je přírodního původu.
Neobsahuje žádné konzervační a syntetické látky (vůně, barviva..), minerální oleje ani GMO.
Výrobek ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech - LAV.
Neobsahuje žádné složky pocházející ze zvířat, je vhodný pro vegetariány a vegany - VeganOK.


Složení
S čistým esenciálním olejem z heřmánku lékařského a pramenitou vodou.

Více informací o rostlinných složkách najdete v Herbáři.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________
INCI:
Acqua (pramenitá voda) – Alcohol (bio) - Chamomilla Recutita Flower Oil* (esenciální olej z květů heřmánku).
*Esenciální oleje obsahují: Limonene - Linalool.

BIO složky: Alcohol.

Uživatelská recenze produktu ARGITAL - Heřmánková květová voda 125 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více