ARGITAL - Jasmínová květová voda 125 ml

- Jasmínová květová voda (2)

125 ml. Jasmínová květová voda Argital s čistým esenciálním olejem z jasmínu s osvěžujícím účinkem. Slouží jako pleťová voda, toaletní voda nebo lehký deodorant. Více informací

 Skladem
520
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 3049
Katalogové číslo:
3049
EAN:
8018968030498
Přidat k porovnání

Balení: 125 ml     bdih_logo.png


Jasmínová květová voda Argital s čistým jasmínovým esenciálním olejem se nabízí pro osvěžení pleti obličeje a těla, jako toaletní voda, či lehký deodorant pro osobní hygienu.

Jasmín má též afrodiziakální účinky.


Použití:
Na obličej a tělo. Postříkejte zlehka (stačí 3 x) pleť obličeje nebo vybrané části těla a nechte oschnout, popřípadě jemně vmasírujte do pleti konečky prstů.


Certifikace: BDIH
100% z celkového složení je přírodního původu.
Neobsahuje žádné syntetické látky (konzervanty, vůně, barviva..), minerální oleje ani GMO.
Výrobek ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech.
Neobsahuje žádné složky pocházející ze zvířat, je vhodný pro vegetariány a vegany.


Složení
S čistým esenciálním olejem z jasmínu a pramenitou vodou.

Více informací o rostlinných složkách najdete v Herbáři.
___________________________________________________________________________________________________________________________________
INCI:
Acqua (pramenitá voda) – Alcohol - Jasminum Officinale Flower Oil* (esenciální olej z květů jasmínu).
 
*Esenciální oleje obsahují: Amyl Cinnamal - Benzyl Cinnamate - Benzyl Salycilate – Eugenol - Linalool.

BIO složky: Alcohol.

Uživatelská recenze produktu ARGITAL - Jasmínová květová voda 125 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více