Kosmetika pro muže Cosmesi Siciliana

Argital_muzi_kompr.jpg

Čistě přírodní a BIO přípravky, které ocení i muži. Pleťová voda a krém po holení, pleťová maska a funkční krémy na problémy pleti jako jsou akné nebo různé dermatitidy. Tělový pudr na místa náchylná k opruzeninám a zapaření, skvělý například při sportu.

Sprchové gely, mýdla a šampony si mohou muži vybírat přímo v příslušných kategoriích, protože všechny jsou čistě přírodní a s přirozenými vůněmi rostlin a olejů, které jsou jemné a nevtíravé. Šampony působí proti lupům a nadměrnému maštění vlasů.

100% přírodní, neobsahují syntetické konzervační látky, parfémy, barviva, parabeny, minerální oleje nebo ropné deriváty, GMO. Nejsou testovány na zvířatech a nejsou ošetřeny ionizovaným zářením.

Zboží je zobrazeno dle kritérií:
ZRUŠIT VŠECHNY FILTRY
Výrobce:
Cosmesi Siciliana
Cosmesi Siciliana - Toaletní voda AETNA EDT Unisex 50 ml Více informací  Skladem Cosmesi Siciliana - Toaletní voda AETNA EDT Unisex 50 ml 50 ml. Luxusní toaletní voda v BIO kvalitě. Nechte se strhnout explozí vášně. Její vůně je jemná, ale rafinovaně smyslná, inspirována sicilskou přírodou na svazích sopky Etny. 1 150