ARGITAL - Krém na modřiny a výrony s arnikou 10 ml

- Krém na modřiny a výrony s arnikou 10 ml (1)

10 ml. Na pohmožděniny, modřiny, výrony nebo namožené svaly. Tlumí vyrážky a zarudnutí kůže, regeneruje. S arnikou horskou a s gelem ze zeleného jílu. Více informací

 Skladem
60
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 2234
EAN:
80856320
Přidat k porovnání

Balení: 10 ml       bdih_logo.png


Krém na modřiny a výrony s arnikou Argital je vhodný na pohmožděniny, modřiny, výrony a namožené svaly.

Regeneruje a tlumí vyrážky a podráždění kůže.

Pomáhá prohřát svaly před sportovním výkonem. Může též pomoci k rychlejší regeneraci namožených svalů.

Gel ze zeleného jílu v kombinaci s výtažky z léčivých rostlin a s čistými esenciálními oleji chrání a rozjasňuje pokožku, zvyšuje její pružnost.

 

Pozn.
Dle legislativy Evropské Unie se nesmí uvádět účinky bylinek, které by mohly vzbuzovat dojem, že pomáhají na zdravotní problémy, a to přesto, že jejich účinky jsou obecně známé a tradičně využívané.Použití
Krém lze použít na tělo a obličej. Naneste dostatečné množství krému na vybranou oblast a vmasírujte krouživými pohyby po směru hodinových ručiček*, dokud se nevstřebá. Krém s arnikou můžete aplikovat několikrát denně.
Arnikový krém nabízí také uvolňující péči pro nohy - po koupeli se zeleným jílem naneste na osušené nohy a vmasírujte do chodidel až po kotníky. Tato příjemná péče vám přinese zklidnění a dobrý spánek.

*Už jen samotný krouživý pohyb může pomoci zlepšit cirkulaci tekutin v tkáních. Na severní polokouli se doporučuje pohyb po směru hodinových ručiček a na jižní polokouli proti směru hodinových ručiček.Více informací: Argital - Krém na modřiny a výrony s arnikou (standardní balení)

Uživatelská recenze produktu ARGITAL - Krém na modřiny a výrony s arnikou 10 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více