ARGITAL - Krém s eukalyptem 10 ml - MINI

- Krém s eukalyptem proti rýmě a nachlazení - MINI (2)

10 ml. Balzám na čelo, nos, krk a hrudník. Vhodný při rýmě, bolestech hlavy a nachlazení. Působí příznivě na dýchací cesty, zejména v období chřipek a nachlazení. S esenciálním olejem z eukalyptu a zeleným jílem. Více informací

 Skladem
100
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 2245 MB
EAN:
80948636
Přidat k porovnání

Balení: 10 ml     bdih_logo.png

 

Krém s eukalyptem Argital obsahuje éterickou aromatickou látku eukalypt, která se získává z listů australského stromu blahovičníku.

Listy blahovičníku byly tradičně využívány již původními obyvateli Austrálie při léčbě nachlazení, horečky a různých zánětů. Pomáhají rozpouštět hleny, mají příznivý vliv na dýchací cesty a antiseptické účinky. Nejefektivněji působí při inhalaci.

Krém je vhodné používat hned při prvních náznacích rýmy, v období chřipek a různých nachlazení v zimě. Zahřívá a prokrvuje pokožku a dodává pocit energie. Může ulevit i při bolestech hlavy.

Kromě eukalyptu obsahuje krém další esenciální oleje, jako jsou borovicový, cypřišový, jalovcový, skořicový a yzopový olej, jež jsou tradičně využívány pro své prohřívací a uvolňující účinky při svalových a revmatických bolestech.

Gel ze zeleného jílu detoxikuje.

Pozn.
Dle legislativy Evropské Unie se nesmí uvádět účinky bylinek, které by mohly vzbuzovat dojem, že pomáhají na zdravotní problémy, a to přesto že jejich účinky jsou obecně známé a tradičně využívané. 

 

Použití
Doporučuje se aplikovat krém během dne pod nos, na čelo a spánky.
Naneste menší množství krému a vmasírujte jej krouživými pohyby* špičkami prstů ve směru hodinových ručiček, dokud se úplně nevstřebá. Na noc můžete potřít i hrudník, z něhož se díky tělesnému teplu během spánku postupně uvolňují obsažené esenciální oleje a jsou inhalovány během dýchání.
*Už jen samotný krouživý pohyb může pomoci zlepšit cirkulaci tekutin v tkáních. Po směru hodinových ručiček se doporučuje na severní polokouli a proti směru hodinových ručiček na jižní polokouli.


Upozornění
Vyhněte se kontaktu s očima a sliznicemi.


Více informací: Argital - Krém s eukalyptem 50 ml

Uživatelská recenze produktu ARGITAL - Krém s eukalyptem 10 ml - MINI

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více