ARGITAL Liftingový oční krém + ZDARMA mini Liftingová oční maska

1+1 Liftingový oční krém a maska (2)
Akce

Proti vráskám a tmavým kruhům kolem očí. Zmenšují otoky, vypínají pleť a dodávají svěží vzhled. Se světlíkem lékařským, heřmánkem, smilem a gelem ze zeleného jílu Více informací

 Skladem
570
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 2319-2250 MB

                                                                       bdih_logo.png       argital_bio_logo.jpg                                                                                               

Liftingový oční krém se zeleným jílem a světlíkem (15 ml)

působí efektivně proti vráskám v okolí očí a proti otokům a tmavým kruhům kolem očí.

Výtažky ze světlíku lékařského, heřmánku, smilu italského a rostlinný glycerín vypínají a hydratují pleť v okolí očí a zmenšují otoky.

Gel ze zeleného jílu pomáhá redukovat tmavé kruhy pod očima. Pohlcuje volné radikály, dodává pokožce minerální látky a působí proti tvorbě vrásek.

Čisté rostlinné BIO oleje: mandlový, jojobový a avokádový, pleť vyživují, působí preventivně proti stárnutí pleti a pomáhají redukovat již existující vrásky.

Čisté GOLD esenciální oleje z lavandinu a damašské růže dodávají krému svoji svěží, jemně nasládlou vůni. Více....

 

Liftingová oční maska se zeleným jílem a světlíkem - mini (10 ml) 

působí účinně proti otokům a vráskám v okolí očí.

Redukuje otoky, vypíná pleť očního okolí a dodává jí, hebký a svěží vzhled.

Gel ze zeleného jílu působí proti otokům a tmavým kruhům pod očima. Pohlcuje volné radikály, dodává pokožce minerální látky a působí proti tvorbě vrásek.

Výtažky ze světlíku lékařského, heřmánku, smilu italského a rostlinný glycerín mají liftingový a hydratační účinek.

Čistý rostlinný olej ze semen brutnáku (BIO), bohatý na nenasycené mastné kyseliny, pleť vyživuje a působí proti tvorbě vrásek.

Čisté GOLD esenciální oleje z lavandinu a damašské růže dodávají svoji svěží jemnou vůni. Více...

 


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více