ARGITAL - Oční BIO péče

- Oční BIO péče (1)
  • - Oční BIO péče (1)
  • - Oční BIO péče (2)
Vánoční akce

Výhodná sada pro kompletní ošetření očního okolí. Působí proti vráskám a tmavým kruhům kolem očí, zmenšuje otoky, vypíná pleť a dodává svěží vzhled. Sada obsahuje Liftingový oční krém se zeleným jílem a světlíkem a mini Liftingová oční maska se zeleným jílem a světlíkem, a to vše v dárkovém balení. Více informací

 Skladem
580
Běžná cena:
680
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
DAR 2021_3
Přidat k porovnání

                             argital_bio_logo.jpg      BDIH-Cosmos-Natural_logo-250x371.png

 

Dárkové balení obsahuje:

Liftingový oční krém se zeleným jílem a světlíkem (15 ml)

MINI Liftingovou oční masku se zeleným jílem a světlíkem  (10 ml)

Nákupem ušetříte 100 Kč.

 

Liftingový oční krém se zeleným jílem a světlíkem působí efektivně proti vráskám v okolí očí a proti otokům a tmavým kruhům kolem očí.

Výtažky ze světlíku lékařského, heřmánku, smilu italského a rostlinný glycerín vypínají a hydratují pleť v okolí očí a zmenšují otoky.

Gel ze zeleného jílu pomáhá redukovat tmavé kruhy pod očima. Pohlcuje volné radikály, dodává pokožce minerální látky a působí proti tvorbě vrásek.

Čisté rostlinné BIO oleje: mandlový, jojobový a avokádový, pleť vyživují, působí preventivně proti stárnutí pleti a pomáhají redukovat již existující vrásky.

Čisté GOLD esenciální oleje z lavandinu a damašské růže dodávají krému svoji svěží, jemně nasládlou vůni....Více informací ZDE

 

Pro ještě větší účinek je doporučováno používat Liftingovou oční masku se zeleným jílem a světlíkem

 

Uživatelská recenze produktu ARGITAL - Oční BIO péče

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více