Ošetření dekoltu a poprsí

Argital_Osetreni_Dekolt.jpg

 

Má-li zůstat pokožka dekoltu a poprsí pevná a pružná i v pozdějším věku, je třeba jí věnovat pravidelnou péči, minimálně 1 x týdně.

ARGITAL doporučuje používat následující přípravky, které chrání prsa a podporují elasticitu pleti:

 

Nejprve pokožku dekoltu a prsou jemně vyčistěte Hypoalergenním čisticím mlékem s violkou, případně omyjte příjemně teplou vodou.

Na vyčištěnou pleť naneste několik kapek Růžového oleje na zpevnění dekoltu a jemně jej vmasírujte krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček*, dokud se úplně nevstřebá.

Potom aplikujte Masku ze zeleného jílu „Argiltubo“. Masku naneste v silnější vrstvě na dekolt a celá prsa. Tloušťka vrstvy by měla být rovnoměrná a silná několik milimetrů. Nechte ji působit 10-20 minut a poté smyjte vlažnou vodou. Snadno to jde s pomocí přírodní mořské houbičky.

Pokožku osušte jemným poklepáním ručníkem a ošetřete ji Vyrovnávacím krémem na dermatitidu s violkou. Krém jemně vmasírujte ve směru hodinových ručiček*, dokud se úplně nevstřebá.

 

* Na severní části polokoule je doporučeno masírovat po směru hodinových ručiček, zatímco na jižní části zemské polokoule proti směru hodinových ručiček; v souladu s převažujícím směrem cirkulace vody na Zemi.