Ošetření mastné pleti s akné

 Argital_osetreni_akne.jpg

Akné je velmi častým problémem. Nejvíce jím trpí dospívající během puberty, ale v různých formách se vyskytuje i u dospělých.

Nejčastějšími příznaky je mastná pleť se zánětlivými vřídky a černé tečky (komedony).

Tyto nepříjemné projevy lze účinně redukovat s pomocí několika přípravků ARGITAL, které pleť účinně čistí, zklidňují a normalizují:

 

Pro optimální výsledek doporučuje Dr. Ferraro ošetřovat pleť ráno i večer podle následujícího postupu:

Nejprve použijte Hypoalergenní čisticí mléko s violkou, naneste jej na vatový tampon a jemně jím čistěte pleť krouživými pohyby po směru hodinových ručiček několik minut.

Poté pleť lehce postříkejte Osvěžující pleťovou vodou na akné a nechte oschnout.

Aplikujte Masku ze zeleného jílu „Argiltubo“. Je připravená k přímému použití. Rovnoměrně ji rozetřete v silnější vrstvě a nechte působit po dobu 10–30 minut. Maska by neměla na pleti zaschnout, v případě potřeby ji vlhčete vodou (houbičkou, sprejem či rukama). Poté ji smyjte vlažnou vodou nebo pomocí navlhčené mořské houbičky.

Nakonec naneste Krém na akné, červenání pleti a kožní mykózy s echinaceou a jemně jej vmasíruje ve směru hodinových ručiček, dokud se úplně nevstřebá. Jako alternativu můžete použít také Krém na akné s lopuchovým kořenem nebo Krém na akné s Niaouli.