Ošetření pleti v okolí očí

Argital_osetreni_okoli_oci.jpg

Oči jsou nejvýraznějším prvkem obličeje, říká se, že jsou oknem do naší duše. Lze z nich vyčíst, jak se cítíme a jaké emoce náš ovládají. Krásné oči a pohled plný sympatií velmi usnadní navázání vztahu s ostatními lidmi, a zejména s milovaným partnerem.

Ženy si proto oči zvýrazňují dekorativní kosmetikou, stejně důležité však je, aby okolí očí zářilo krásou a zdravím, bylo bez otoků, tmavých kruhů a hlubokých vrásek. Pleť kolem očí je mnohem jemnější a citlivější než ostatní pleť obličeje, a proto je vhodné používat přípravky, které ji nepodráždí a jsou k ní maximálně šetrné.

Pro každodenní ošetřování jemné pleti okolo očí a efektivní prevenci váčků a vrásek jsou vhodné následující přípravky ARGITAL:

 

Naneste malé množství Hypoalergenního čisticího mléka na vatový tampón, houbičku nebo na konečky umytých prstů a čistěte okolí očí jemnými krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček.

Navlhčete Hypoalergenním tonikem vatový tampón a jemně jím poklepejte pleť v okolí očí, případně aplikujte přímo pomocí rozprašovače. Dbejte přitom, aby se vám tonikum nedostalo do očí.

1-2 x týdně použijte Liftingovou oční masku. Aplikujte silnější vrstvičku okolo očí a nechte působit 10-20 minut. Opatrně smyjte vlažnou vodou nebo vlhkou mořskou houbičkou. Dbejte, aby se vám maska nedostala do očí.

Na závěr ošetřete pleť kolem očí Liftingovým očním krémem jemným vklepáváním konečky prstů.