Ošetření proti celulitidě a na zeštíhlení

Argital_na_celulitidu.jpg

Pro získání štíhlé postavy a pevné siluety je důležitý pohyb a správné stravování.
Je však dobré je též podpořit přípravky ARGITAL, které účinně pomáhají zpevnit pokožku, působí proti celulitidě a zadržování vody v tkáních.
Výhodou je, že je lze používat v pohodlí domova.
 
Následující čtyři přípravky je možné používat jednotlivě, ale pro kompletní a efektivní ošetření je nejlepší jejich vzájemná kombinace:
 
  • Zeštíhlující zábal ze zeleného jílu – ze zeleného jílu, s extrakty z břečťanu, břízy, arniky, vinné révy a tavolníku a čistých esenciálních olejů ze sladkého pomeranče, citronu, fenyklu a rozmarýnu, společně působí na tvarování postavy, proti celulitidě a zadržování vody, stimulují a zklidňují pokožku a tonizují ji, 

  • Zeštíhlující krém na celulitidu „Florange“ – s extraktem z listů břečťanu, s čistým esenciálním olejem ze sladkého pomeranče a vitamínem E, působí na formování postavy a proti celulitidě, zvláčňuje pokožku, činí ji měkkou a hebkou a působí proti jejímu předčasnému stárnutí, 

  • Zpevňující krém s klíčkovým a avokádovým olejem „Floré“ – s čistými rostlinnými oleji z pšeničných klíčků a avokáda, esenciálními oleji z Ylang-Ylangu, santalového dřeva, levandule a citronu a gelem ze zeleného jílu, je vhodný zejména pro zpevnění pokožky stehen, břicha, hýždí a prsou, 

  • Zeštíhlující dynamizovaný olej na celulitidu s pomerančem a rozmarýnem – masážní tělový olej s čistými esenciálními oleji z pomeranče, rozmarýnu, libavky, skořice, šalvěje, tymiánu, majoránky, oregana, papriky, zázvoru a přírodním vitamínem E. 

 
Přípravky používejte následovně:
 
Nakapejte několik kapek Zeštíhlujícího dynamizovaného oleje na celulitidu do dlaní a 3 minuty jím masírujte ošetřovanou plochu krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček*.
 
Zahřejte misku s potřebným množstvím Zeštíhlujícího zábalu ze zeleného jílu ve vodní lázni a poté naneste silnou vrstvu na ošetřovanou oblast pomocí špachtle/stěrky. Rozetřete rovnoměrně po celé ploše, překryjte igelitovou folií a nechte působit 15-20 minut. Poté odstraňte špachtlí a dočistěte mořskou houbičkou namočenou ve vlažné vodě.
 
Poté použijte Zeštíhlující krém na celulitidu „Florange“. Naneste potřebné množství na ošetřovanou oblast a vmasírujte krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček*, až se zcela vstřebá.
 
Vyčkejte několik minut a aplikujte Zpevňující krém s klíčkovým a avokádovým olejem „Floré“. Naneste ho na ošetřovanou oblast a vmasírujte krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček*, dokud se zcela nevstřebá.
 
* Na severní části polokoule je doporučeno masírovat po směru hodinových ručiček, zatímco na jižní části zemské polokoule proti směru hodinových ručiček; v souladu s převažujícím směrem cirkulace vody na Zemi. Tento pohyb podporuje cirkulaci krve a lymfy v těle.