ARGITAL - Přírodní sanitační sprej na ruce, 100 ml

- Přírodní sanitizér na roušky (2)
Novinka

100 ml. Přírodní sprej na ruce určený na likvidaci virů a bakterií. S vysokým obsahem rostlinného alkoholu, zeleným jílem a směsí 15 éterických olejů v kvalitě GOLD se silnými dezinfekčními účinky. Více informací

 Skladem
350
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 2422
EAN:
8018968021144
Přidat k porovnání

Balení: 100 ml     BDIH-Cosmos-Natural_logo-250x371.png

Přírodní sanitační sprej na ruce je určený na sanitaci pokožky rukou, certifikovaný jako přírodní kosmetický přípravek.

Obsahuje vysoké procento rostlinného alkoholu, který má podle doporučení WHO (Světové zdravotnické organizace) antivirové a antibakteriální účinky.

Zelený jíl Argital a směs 15 speciálně vybraných esenciálních olejů (GOLD MIX) působí synergicky a tyto účinky ještě zesiluje.

Gel ze zeleného jílu hydratuje a chrání pokožku.

Rostlinný glycerín ji též hydratuje a zvláčňuje.

GOLD MIX obsahuje těchto 15 esenciálních olejů: lavandin, rozmarýn, borovice, skořice, hřebíček, oregáno, tymián, saturejka, eukalyptus, Niaouli, tea tree, citron, cypřiš, máta, smil.

Jedná se o směs 15 cíleně vybraných éterických olejů v kvalitě GOLD, které mají silné antiseptické účinky.

Přípravek má velmi příjemnou a svěží vůni po bylinkách, danou čistými esenciálními oleji GOLD. Kromě sanitačních účinků má též účinky aromaterapeutické.

 

Použití:

Pro sanitaci rukou – používejte podle potřeby. Stříkněte 1-2 x do dlaně a promněte ruce, dokud se zcela nevstřebá. Neoplachujte.


Upozornění:
Obsahuje alkohol.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Uchovávejte mimo zdroje tepla a světla.
Nepožívejte. Zabraňte přímému kontaktu s očima, sliznicemi a pokožkou.
Při zasažení očí je ihned vypláchněte dostatečným množstvím vody.

 

Pozn.: Esenciální oleje, i ty čistě přírodní, mohou způsobit podráždění nebo až alergickou reakci. I když je to málo pravděpodobné, pro jistotu nejdříve proveďte test lehkým stříknutím na vnitřní stranu zápěstí, zdali vás sprej nedráždí. Pokud ano, nepoužívejte ho.

 

Certifikace: BDIH COSMOS NATURAL

96,5 % složek je přírodního původu


Složení:

Obsahuje rostlinný alkohol, glycerín, BIO extrakty ze smilu, arniky a echinacey, směs 15 čistých esenciálních olejů GOLD a gel ze zeleného jílu.
__________________________________________________________________________________________________________________________________

INCI:
Alcohol Denat.*** - Aqua - Glycerin - Lavandula Hybrida (lavandin) Oil*, Helichrysum Italicum Flower (smil italský) Extract* - Arnica Montana Flower (květy arniky horské) Extract** - Echinacea Purpurea Root (kořen echinacey) Extract* - Solum Fulonum (zelený jíl) - Alcohol** - Rosmarinus Officinalis Leaf (rozmarýn) Oil - Eukalyptus Globulus Leaf Leaf (listy eukalyptu) Oil - Pinus Mugo Pumilio Twig Leaf (borovice) Oil - Cinnamomum Zeylanicum Bark (skořice) Oil - Eugenia Caryophyllus Flower (hřebíček) Oil - Melaleuca Viridiflora Leaf (Niaouli) Oil - Melaleuca Alternifolia Leaf (tea tree) Oil - Citrus Limon Peel (citron) Oil - Cupressus Sempervirens (cypřiš) Oil* - Mentha Piperita (máta) Oil - Origanum Vulgare (oregáno) Oil - Thymus Vulgaris Flower/Leaf (tymián) Oil - Satureia Hortensis (saturejka) Oil - Helichrysum Italicum Flower (smil italský) Oil*.
Složky přirozeně přítomné v přírodních éterických olejích: Linalool, Geraniol, Limonene, Coumarin, Benzyl Cinnamate, Eugenol, Citronellol, Citral.

*BIO složky: Lavandula Hybrida (lavandin) Oil
**Vyrobeno z bio složek: Alcohol (BIO Ethylalkohol 0.3 %), Arnica Montana Flower Extract
***Alcohol Denat. 80,7 % (složení: ethylalkohol a isopropylalkohol)
 

Uživatelská recenze produktu ARGITAL - Přírodní sanitační sprej na ruce, 100 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více