ARGITAL - Přírodní sanitizér na roušky, 290 ml

- Prirodni_sanitizer_na_rousky
Novinka

290 ml. Přírodní sprej pro sanitaci roušek a vzduchu v interiéru. S vysokým obsahem rostlinného alkoholu a směsí 15 éterických olejů v kvalitě GOLD se silnými dezinfekčními účinky. Více informací

 Skladem
490
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 2424
EAN:
8018968021151

Balení: 290 ml     Bioagricert.jpg

 

Přírodní sanitizér na roušky ve spreji je určený na sanitaci roušek a vzduchu v interiéru.

Obsahuje vysoké procento rostlinného alkoholu, který má podle doporučení WHO (Světové zdravotnické organizace) antivirové a antibakteriální účinky.


Zelený jíl Argital a směs 15 speciálně vybraných esenciálních olejů (GOLD MIX) působí synergicky a tyto účinky ještě zesiluje.
GOLD MIX obsahuje těchto 15 esenciálních olejů: lavandin, rozmarýn, borovice, skořice, hřebíček, oregáno, tymián, saturejka, eukalyptus, Niaouli, tea tree, citron, cypřiš, máta, smil.

Jedná se o směs 15 cíleně vybraných éterických olejů v kvalitě GOLD, které mají silné antiseptické účinky.

 

Použití:

Pro sanitaci roušek – stříkněte 2x na vnitřní stranu roušky, počkejte 2 minuty, než se odpaří přítomný alkohol, nasaďte si roušku. Budete cítit příjemnou svěží vůni čistých esenciálních olejů GOLD, které mají kromě sanitačních účinků také účinky aromaterapeutické. Můžete opakovat každé dvě hodiny.


Pro sanitaci vzduchu v domácím prostředí – stříkněte několikrát během dne do vzduchu v prostoru.
Nestříkejte přípravek přímo na plochy (např. nábytku).


Upozornění:
Obsahuje alkohol.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Uchovávejte mimo zdroje tepla a světla.
Nepožívejte. Zabraňte přímému kontaktu s očima, sliznicemi a pokožkou.
Při zasažení očí je ihned vypláchněte dostatečným množstvím vody.


Pozn.: Každý esenciální olej může způsobit podráždění nebo až alergickou reakci. Proto před prvním použitím ověřte lehkým stříknutím do vzduchu, zdali vás vůně nedráždí. V takovém případě sprej nepoužívejte.

 

Certifikace: BIOAGRICERT, LAV
100% přírodní produkt.

 

Složení:

Obsahuje rostlinný alkohol, směs 15 čistých esenciálních olejů GOLD, gel ze zeleného jílu.
__________________________________________________________________________________________________________________________________

INCI:
Alcohol Denat.** - Solum Fulonum (zelený jíl - alkoholový extrakt) - Ethyl Alcohol* - Lavandula Hybrida (lavandin) Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf (rozmarýn) Oil, Eucalyptus Globulus Leaf (eukalyptus) Oil, Pinus Mugo Pumilio Twig Leaf (borovice) Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark (skořice) Oil, Eugenia Caryophyllus Flower (hřebíček) Oil, Melaleuca Viridiflora Leaf (Niaouli) Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf (tea tree) Oil, Citrus Limon Peel (citron) Oil, Cupressus Sempervirens (cypřiš) Oil, Mentha Piperita (máta) Oil, Origanum Vulgare (oregáno) Oil, Thymus Vulgaris Flower/Leaf (tymián) Oil, Satureia Hortensis (saturejka) Oil, Helichrysum Italicum Flower (smil italský) Oil.

Složky přirozeně přítomné v přírodních éterických olejích: Linalool, Limonene, Geraniol, Cinnamal, Eugenol, Citronellol.
 
*BIO složky: Alcohol (BIO ethylalcohol 0,5 %), Lavandula Hybrida (lavandin) Oil.
 
**Alcohol Denat. 99 % (složení: ethylalkohol a isopropylalkohol)
 
 

100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více