ARGITAL - Prohřívací tělový zábal ze zeleného jílu 500 ml - expirace 08/2021

- 30%
- Prohřívací tělový zábal ze zeleného jílu (2)
Akce

500 ml. Prohřívací tělový zábal pro uvolnění stažených svalů, na bolesti zad a kloubů. Ze zeleného jílu, s výtažkem z červených chilli papriček a esenciálními oleji. Připravený k použití. Více informací

 Skladem
364
Před slevou:
520
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 2024
EAN:
8018968020246
Přidat k porovnání

Balení: 500 ml     BDIH_logo

Prohřívací tělový zábal ze zeleného jílu Argital, připravený k aplikaci, se používá jako přírodní prostředek na prohřátí a uvolnění stažených a bolavých svalů.

Pomáhá při bolestech zad, krční páteře a kloubů.

Zelený jíl uvolňuje svaly

Čisté esenciální oleje z kafru, libavky a borovice - kleče ulevují od bolesti.

Čisté esenciální oleje z tymiánu, skořice a dobromysli a extrakt z pálivých červených chilli papriček mají společně silný prohřívací účinek.

Čistý esenciální olej z Niaouli působí protizánětlivě.


Použití
Naneste asi 0,5 cm silnou vrstvu jílového zábalu na vybranou část těla a rozetřete stěrkou / špachtlí tak, aby jílová vrstva přesahovala ošetřovanou oblast. Zakryjte jej papírovými utěrkami a obalte bavlněnou nebo vlněnou látkou (např. bavlněnou utěrkou nebo ručníkem). 

Za pár minut po aplikaci začnete cítit v daném místě horko, které působí přítomné účinné látky.
Horkost může mít různou intenzitu (až po pálení), záleží na části těla a individuální citlivosti. Prohřívací účinek trvá ještě asi 30 - 60 minut po sejmutí zábalu.

Nechte zábal působit tak dlouho, jak snesete, maximálně 45 minut a poté jej odstraňte pomocí stěrky (špachtle nebo lžíce) a ošetřené místo omyjte houbičkou namočenou ve vlažné vodě nebo osprchováním. Pokožka bude v místě aplikace červená, což je způsobeno silným prokrvením.

Zábal je možné aplikovat max. 3x denně, ale jedna denní aplikace je postačující. Lze ošetřovat různé části těla současně.

Upozornění

Dbejte na to, aby se prohřívací jílový zábal nedostal do kontaktu s očima, sliznicemi a intimními partiemi.

Nedotýkejte se sliznic a očí či jejich okolí ani rukama, které se dotýkaly prohřívacího zábalu.

Zábal doporučujeme nanášet a odstraňovat stěrkou, lžící nebo špachtlí. 

Kontraindikace

Zábal není vhodný pro těhotné ženy, děti a osoby s vysokým krevním tlakem. Osoby s křečovými žilami by neměly zábal aplikovat na dolní končetiny. Nevhodné pro osoby s lupénkou a atopickým ekzémem a pro osoby s citlivou pletí.

 
Certifikace: BDIH
100% všech složek je přírodního původu.
Neobsahuje žádné syntetické látky (konzervanty, vůně, barviva..), minerální oleje ani GMO.
Výrobek ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech.
Neobsahuje žádné složky pocházející ze zvířat – VeganOK.
 
 
Složení
Obsahuje zelený jíl, esenciální oleje z kafru, libavky, borovice - kleče, tymiánu, Niaouli, skořice a dobromysli a výtažek z pálivých červených chilli papriček.
_______________________________________________________________________________________________________________________
INCI
Solum Fullonum (zelený jíl) - Aqua (pramenitá voda) - Glycerin1 (rostlinný glycerín) - Gaultheria Procumbens (libavka) Oil* - Pinus Mugo Pumilio Twig Leaf (borovice - kleč) Oil* - Cinnamomum Camphora Bark (kafr) Oil* - Thymus Vulgaris (tymián) Oil* - Capsicum Frutescens Resin (extrakt z červených chilli papriček) - Melaleuca Viridiflora Leaf (Niaouli) Oil* - Xanthan Gum2 - Cinnamomum Zeylanicum (skořice) Oil* - Origanum Vulgare (dobromysl) Oil* - Styrax Benzoin Resin (sturač) Extract - Alcohol.
*Esenciální oleje obsahují: Limonene – Linalool – Benzyl Cinnamate – Amyl Cinnamal – Eugenol. 

BIO složky: Alcohol.

1 Glycerin nebo glycerol ve výrobcích ARGITAL je přírodní látka z rostlinného oleje.
2 Xanthan Gum je guma přírodního původu.

Uživatelská recenze produktu ARGITAL - Prohřívací tělový zábal ze zeleného jílu 500 ml - expirace 08/2021

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více