ARGITAL Sada pro péči o nohy

Sada pro péči o nohy (1)
Vánoční akce

Sada přírodních produktů, které poskytnou wellness vašim nohám. Zelený jíl Argital vysušený sluncem na detoxikační a regenerační jílovou lázeň, Osvěžující krém na nohy a proti pocení nohou s gelem ze zeleného jílu a Tělový pudr s bílým jílem účinný proti pocení, tělesným pachům a kožním mykózám. Více informací

 Skladem
712
Běžná cena:
890
DPH:
21 %
ks
Maximální odběr 10 ks.
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
DAR_2021_4
Přidat k porovnání

Ušetříte 178 Kč.                                                     bdih_logo.png

 

Sada obsahuje tyto čistě přírodní produkty:

  • Zelený jíl Argital vysušený sluncem - přírodní zelený jíl v prášku, vhodný na masky, na obklady, zábaly a koupele, detoxikuje, zpevňuje, tonizuje, čistí, regeneruje a uvolňuje pokožku a působí proti jejímu stárnutí. Balení 1 kg. 

  • Osvěžující krém na nohy a proti pocení nohou - s gelem ze zeleného jílu a čistými esenciálními oleji z meduňky, máty, tymiánu a citronu, ulevuje a osvěžuje unavené a oteklé nohy, odstraňuje pachy a normalizuje pocení nohou. Balení 75 ml.

  • Tělový pudr s bílým jílem - s bílým jílem a čistými esenciálními oleji z máty, tymiánu a citronu, účinný proti pocení, tělesným pachům a kožním mykózám. Balení 100 g.

Jste celé dny na nohou? Nebo máte naopak sedavé zaměstnání? Máte těžké a unavené nohy, když se večer vrátíte domů?

Pak oceníte ošetření kosmetikou ARGITAL. Pravidelná péče o nohy se totiž vyplatí. Kromě hygieny a krásného pěstěného vzhledu nohou získáte i báječná pocit lehkosti a osvěžení.

 

Prvním krokem je koupel nohou, nebo i celého těla, se Zeleným jílem Argital. Jílová lázeň regeneruje tělo, zklidňuje pokožku a podporuje hojení mikrotraumat způsobených obuví. Po několika minutách se dostaví pocit uvolnění, protože jíl absorbuje toxiny a přináší nám všeobecný pocit pohody. 

Po koupeli a osušení nohou si dopřejte masáž Osvěžujícím krémem na nohy. Masírujte nohy krouživými pohyby od chodidel směrem ke kolenům, po směru hodinových ručiček*. Krém zklidňuje, hydratuje a chrání pokožku. Regeneruje a příjemně osvěžuje, zbavuje pocitu těžkých nohou a otoků a působí proti pocení.

Tělový pudr s bílým jílem ocení zejména ti, kteří nosí celý den uzavřenou obuv anebo trpí nadměrným pocením nohou. Má antimykotické účinky, absorbuje nadbytečný pot a má osvěžující vůni. Lze ho doporučit nejen sportovcům, ale všem, kteří chtějí mít své nohy stále svěží a suché.


* Na severní části polokoule je doporučeno masírovat po směru hodinových ručiček, zatímco na jižní části zemské polokoule proti směru hodinových ručiček; v souladu s převažujícím směrem cirkulace vody na Zemi. Tento pohyb stimuluje proudění lymfy a působí tak proti zadržování tekutin v tkáních.

Uživatelská recenze produktu ARGITAL Sada pro péči o nohy

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více