Superclair - SAVON NOIR - černé mýdlo na úklid, s BIO lněným a olivovým olejem 1 l

- SAVON NOIR - černé mýdlo na úklid, s BIO lněným a olivovým olejem (3)

1000 ml. Ekologický přípravek na mytí podlah, dlažby a obkladů. Čistí, ošetřuje a chrání jejich povrch, dodává lesk bez oplachu. Více informací

 Skladem
180
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Superclair
Kód výrobku:
SU 0812
EAN:
3010351730812
Přidat k porovnání

 

Balení: 1000 ml     Ecocert_Ecodetergent.jpg

 

SUPERCLAIR - SAVON NOIR - černé mýdlo na úklid, s BIO lněným a olivovým olejem.

Ekologický přípravek na mytí podlah, dlažby a obkladů.

Čistí, ošetřuje a chrání jejich povrch, dodává lesk bez oplachu.

 

Použití
Rozpusťte 50 ml (dvě plná víčka přípravku) v 5 litrech studené nebo teplé vody. Umytý povrch není nutné oplachovat. Při větším znečištění nalijte trochu mýdla přímo na houbičku, kterou povrch vydrhnete. 

Upozornění: Uchovávejte z dosahu dětí. V případě zasažení očí je ihned vypláchněte dostatečným množstvím vody a vyhledejte lékaře.

 

Certifikace: Ecocert Greenlife

99,8 % z celkového složení je přírodního původu.
Neobsahuje syntetická barviva, vůně, minerální oleje ani GMO.
Výrobek ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech - LAV.
Neobsahuje žádné složky pocházející ze zvířat, je vhodný pro vegetariány a vegany - VeganOK.

Výrobek je ekologický, obsahuje pouze rostlinná pěnidla a mýdlo. Je přátelský k životnímu prostředí, v přírodě snadno rozložitelný. 

Vyrobeno ve Francii.

__________________________________________________________________________________________________________________________
OBSAHUJE: 
min. 30 % vody, 15 - 30 % mýdla získaného z rostlinných olejů (lněný a olivový), méně než 5 % jedlé sody, glycerín, konzervační látka (sodium hydroxymethylglycinate), tetrasodium glutamate diacetate, hydroxid draselný, karamel.
 

Uživatelská recenze produktu Superclair - SAVON NOIR - černé mýdlo na úklid, s BIO lněným a olivovým olejem 1 l

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


Čistě přírodní  marseillská BIO mýdla na praní, tekuté gely na mytí rukou a nebo BIO čistící gely na úklid značky Superclair od francouzského výrobce Savonnerie de l´Atlantique.

Jeho výroba je založena na tradici a know-how předávané z generace na generaci mistrů ve výrobě tradičního marseillského mýdla. Veškerá výroba, včetně mýdlových základů, probíhá v továrně v Rezé, u Nantes, blízko francouzského pobřeží Atlantiku. Výhodou je, že Savonnerie de l´Atlantique vyrábí i základ mýdel. Často totiž tzv. „výrobci mýdel" dováží mýdlové nudle z jihovýchodní Asie a pak je jen obarví, oparfémují, vytvarují a zabalí.

Mýdla na praní mají BIO certifikát pro ekodrogerii Ecocert-Greenlife a jsou hypoalergenní. ostatní výrobky mají nárok být označeny ochrannou známkou Evropský Ecolabel pro ekologicky šetrné výrobky. Mýdla neobsahují ropné produkty a žádné konzervanty a jsou lehce rozložitelné....více