Cigale BIO - Sprchový gel s růží 250 ml

Cigale BIO - Sprchový gel s růží 250 ml

250 ml . BIO sprchový gel s příjemnou a relaxační vůní růže. Více informací

 Skladem
150
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Cigale BIO
Kód výrobku:
CI 0957
EAN:
3010351750957

 

Balení: 250 ml     ecocert-cosmetic.jpg

100% přírodní sprchový gel s růží.

S jemnou relaxační a uklidňující vůní růže stolisté.


Certifikace: Ecocert Organic
99,8 % z celkového složení je přírodního původu.
10,9 % všech složek pochází z ekologického zemědělství.
Výrobek je dermatologicky testován, není testován na zvířatech.
Neobsahuje syntetické konzervační látky, vůně, barvy, minerální oleje a GMO.
Nezatěžuje přírodní prostředí.

_____________________________________________________________________________________________________________________________
INCI:
AQUA - POTASSIUM COCOATE* (BIO kokosový olej) - GLYCERIN - CELLULOSE GUM - PARFUM (přírodního původu) - SODIUM CHLORIDE (mořská sůl z Guérande) - TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE  - CITRONELLOL / GERANIOL / LIMONENE / LINALOOL (přirozeně obsažené v esenciálních olejích).

* produkt ekologického zemědělství


Francouzská přírodní mýdla a BIO mýdla Cigale BIO

Velice kvalitní, čistě přírodní a BIO, mýdla, tekutá mýdla a sprchové gely značek Cigale BIO a Superclair . Obě od francouzského výrobce Savonnerie de l´Atlantique (SDA). Jeho výroba je založena na tradici a know-how předávané z generace na generaci mistrů ve výrobě tradičního marseillského mýdla.

Veškerá výroba, včetně mýdlových základů, probíhá v továrně v Rezé, u Nantes, blízko francouzského pobřeží Atlantiku. Výhodou je, že Savonnerie de l´Atlantique vyrábí i základ mýdel. Často totiž tzv. „výrobci mýdel" dováží mýdlové nudle z jihovýchodní Asie a pak je jen obarví, oparfémují, vytvarují a zabalí.

Mýdla značky Cigale BIO mají certifikát pro BIO kosmetiku Ecocert. Mýdla Superclair mají nárok být označeny ochrannou známkou Evropský Ecolabel pro ekologicky šetrné výrobky. Mýdla neobsahují ropné produkty a žádné konzervanty a jsou lehce rozložitelné....Cigale BIO