Cosmesi Siciliana - Toaletní voda AETNA - EDT (Dárkové balení)

- Toaletní voda AETNA - EDT (Dárkové balení) (1)
V dárkové krabici Vánoční akce

50 ml. Luxusní toaletní voda v dárkové krabici. Inspirovaná strhující a divokou sicilskou přírodou v okolí sopky Etny. V BIO kvalitě Více informací

 Skladem
1 150
DPH:
21 %
ks
Maximální odběr 10 ks.
Výrobce:
Cosmesi Siciliana
Kód výrobku:
DAR 2020_5
Přidat k porovnání

Balení: 50 ml  v dárkové krabici      Logo_AIAB_Eco_Bio_Cosmesi.png

 

Vůně toaletní vody Aetna je inspirovaná strhující a divokou sicilskou přírodou v okolí sopky Etny, v sicilštině Mungibeddu (krásná hora).
 
Etna je nejvyšší vulkán Evropy a současně jeden z nejvíce aktivních na světě. Černé lávové proudy v horních partiích působí pustě a tajemně, ale na jejím úpatí se rozprostírá mimořádně úrodná krajina, doslova zelený ráj.
 
Tato různorodost se odráží ve vůni toaletní vody Aetna. Počáteční šumivé a kořeněné akordy mizí ve sladkých květinových akcentech, které se prolínají s dřevitými a pižmovými tóny ve složení, které hýčká pokožku a zahaluje ji v teplém objetí.
 
Vůně Aetny je delikátní a rafinovanáobjímající a smyslná, kombinuje v sobě jemnost a sílu. Skutečný triumf pro naše smysly!
Více informací ZDE
 
 
 

Uživatelská recenze produktu Cosmesi Siciliana - Toaletní voda AETNA - EDT (Dárkové balení)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


COSMESI SICILIANA – to je příběh nadšení a vášně pro sicilskou přírodu, její nádherné a rozmanité vůně a lásky ke kosmetice.

 

COSMESI SICILIANA spolupracuje s profesionály z nejrůznějších oborů, kteří se navzájem doplňují a jejich posláním je zachytit co nejautentičtěji podstatu Sicílie a přenést ji do kosmetických přípravků. Jejich složení je výsledkem spojení moudrosti předků a nesporných úspěchů moderní kosmetologie. Vytvořila kosmetiku nejen pro tělo, ale také pro duši, kosmetiku se srdcem, které bije v rytmu přírody.

Přípravky COSMESI SICILIANA jsou inspirovány nádhernými zahradami Giardini Ipogei, které se nacházejí na ostrově Favignana. Probouzejí přirozené funkce pokožky a provoní ji autentickými esencemi typickými pro Středomoří.

Obsahují především přírodní ingredience, jako jsou za studena listované rostlinné oleje, květinové a rostlinné extrakty, vonné éterické oleje bohaté na účinné látky. Nenajdete v nich syntetické látky, jako jsou parabeny, minerální oleje, parafin, GMO, SLS a SLES, DEA nebo formaldehyd.

Přírodní suroviny jsou zpracovávány nejmodernější technologií v souladu s přísnými výrobními standardy. Kvalita a bezpečnost produktů je garantována sledováním každé fáze výrobního cyklu pomocí chemicko-fyzikálních a mikrobiologických analýz.

Každý produkt je dermatologicky testován, včetně testu na přítomnost niklu. Všechny přípravky mají certifikaci BIO ECO Cosmesi (pro BIO kosmetiku) od AIAB (Italské sdružení ekologického zemědělství)....více