Cosmesi Siciliana - Toaletní voda VENTU ´I MARI - EDT (Dárkové balení)

- Toaletní voda VENTU I´MARI - EDT (1)
V dárkové krabici Vánoční akce

50 ml. Luxusní dámská toaletní voda v dárkové krabici. V BIO kvalitě. Kombinuje v sobě oživující a svěží vůni větru, moře a lehce kořeněné tóny bylin na pobřeží Sicílie Více informací

 Skladem
1 150
DPH:
21 %
ks
Maximální odběr 10 ks.
Výrobce:
Cosmesi Siciliana
Kód výrobku:
DAR 2020_6
Přidat k porovnání

Balení: 50 ml  v dárkové krabici      Logo_AIAB_Eco_Bio_Cosmesi.png

 

Lehká, svěží vůně toaletní vody VENTU 'I MARI čerpá inspiraci, sílu a vitalitu z moře a sicilské přírody.

Nese v sobě teplo slunce a vůni větru, laskajícího a povzbuzujícího, který vane v pobřežních oblastech od moře do vnitrozemí a zmírňuje tak horko na pevnině. Oživující vánek, který spojuje vůni jodizovaného mořského vzduchu s esencemi středomořské macchie (hustého křovinatého porostu typického pro nenarušenou přírodu italského pobřeží).

Můžete pocítit vibrující vůni plnou náznaků, pohlazení, které obnovuje tělo i ducha a evokuje pohodu a uvolnění při procházce u moře.
Otevřete se čerstvým mořským tónům, které vedou k zahalujícímu květinovému srdci s jemnými kořenitými tóny.
Více informací ZDE
 
 

Uživatelská recenze produktu Cosmesi Siciliana - Toaletní voda VENTU ´I MARI - EDT (Dárkové balení)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


COSMESI SICILIANA – to je příběh nadšení a vášně pro sicilskou přírodu, její nádherné a rozmanité vůně a lásky ke kosmetice.

 

COSMESI SICILIANA spolupracuje s profesionály z nejrůznějších oborů, kteří se navzájem doplňují a jejich posláním je zachytit co nejautentičtěji podstatu Sicílie a přenést ji do kosmetických přípravků. Jejich složení je výsledkem spojení moudrosti předků a nesporných úspěchů moderní kosmetologie. Vytvořila kosmetiku nejen pro tělo, ale také pro duši, kosmetiku se srdcem, které bije v rytmu přírody.

Přípravky COSMESI SICILIANA jsou inspirovány nádhernými zahradami Giardini Ipogei, které se nacházejí na ostrově Favignana. Probouzejí přirozené funkce pokožky a provoní ji autentickými esencemi typickými pro Středomoří.

Obsahují především přírodní ingredience, jako jsou za studena listované rostlinné oleje, květinové a rostlinné extrakty, vonné éterické oleje bohaté na účinné látky. Nenajdete v nich syntetické látky, jako jsou parabeny, minerální oleje, parafin, GMO, SLS a SLES, DEA nebo formaldehyd.

Přírodní suroviny jsou zpracovávány nejmodernější technologií v souladu s přísnými výrobními standardy. Kvalita a bezpečnost produktů je garantována sledováním každé fáze výrobního cyklu pomocí chemicko-fyzikálních a mikrobiologických analýz.

Každý produkt je dermatologicky testován, včetně testu na přítomnost niklu. Všechny přípravky mají certifikaci BIO ECO Cosmesi (pro BIO kosmetiku) od AIAB (Italské sdružení ekologického zemědělství)....více