ARGITAL - Třezalková olejová emulze 30 ml - DEMETER

- Mast z jestřabiny na poprsí (2)
Vyprodáno

30 ml. Vyživuje střední vrstvu kůže, působí eudermicky, vyrovnává pleť. S olivovým olejem, třezalkou tečkovanou, levandulí a gelem ze zeleného jílu. Více informací

 Vyprodáno
460
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 2074
EAN:
80908029
Přidat k porovnání

 

Balení: 30 ml      BDIH_70.gif     Demeter.png

 

Argital - Třezalková olejová emulze vyživuje pleť, působí eudermicky, vyrovnává pleť.

Třezalka tečkovaná a stopové množství čistého zlata, obsaženého v zeleném jílu, dodávají pokožce sluneční energii a teplo. Vyživují střední vrstvu kůže – škáru (dermis). Společně pleť chrání a obnovují její rovnováhu.


Použití
Na tělo i obličej, nejlépe po sprše nebo koupeli, kdy jsou póry otevřené a kůže je připravena přijímat dodávanou péči. Nanášejte pomocí kuličky „roll-on“, jemně vmasírujte po směru hodinových ručiček.

*Už jen samotný krouživý pohyb pomáhá zlepšit cirkulaci tekutin v tkáních. Po směru hodinových ručiček se doporučuje na severní polokouli a proti směru hodinových ručiček na jižní polokouli.

 

Certifikace: BDIH, Demeter
100% z celkového složení je přírodního původu.
Neobsahuje žádné syntetické látky (konzervanty, vůně, barviva..), minerální oleje a GMO.
Výrobek ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech - LAV.
Neobsahuje žádné živočišné složky - VeganOK.


Složení
Obsahuje čistý olivový olej, čistý extrakt z třezalky tečkované; čistý esenciální olej z lavandinu; extrakt ze zeleného jílu.
 

_____________________________________________________________________________________________________________________________
INCI:
Olea Europea Fruit Oil (olivový olej) - Hypericum Perforatum (třezalka tečkovaná) Extract - Alcohol - Lavandula Hybrida (lavandin) Oil* - Solum Fullonum (zelený jíl) Extract.

*Esenciální oleje obsahují:  Limonene - Linalool - Geraniol.

Demeter složky: Olea Europaea Oil, Hypericum Perforatum Extract, Lavandula Hybrida Oil.

BIO složky: Alcohol.

Uživatelská recenze produktu ARGITAL - Třezalková olejová emulze 30 ml - DEMETER

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více