ARGITAL - Vlaštovičníkový krém na pokožku s bradavicemi 30 ml

- Vlaštovičníkový krém na bradavice (3)

30 ml. Je určený na pokožku s bradavicemi, kožními výrůstky a kondylomy. S vlaštovičníkem a čistými esenciálními oleji z túje, česneku a Niaouli. Více informací

 Skladem
370
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 2026
EAN:
8018968020260
Přidat k porovnání

Balení:  30 ml


Vlaštovičníkový krém Argital, který je určen na pokožku postiženou bradavicemi, kožními výrůstky, mozoly a kondylomy (genitální bradavice), vám může pomoci s jejich bezbolestnou likvidací. Obsahuje vlaštovičník a několik esenciálních olejů z bylin, které jsou tradičně uznávány pro své účinky.

 

Pozn.
Dle legislativy Evropské Unie se nesmí uvádět účinky bylinek, které by mohly vzbuzovat dojem, že pomáhají na zdravotní problémy, a to přesto že jejich účinky jsou obecně známé a tradičně využívané.


Použití
Postižené místo omyjte teplou vodou a osušte. Naneste krém na výrůstek a zakryjte polštářkovou náplastí tak, aby mast nevysychala. Ideální je náplast, která lepí po celém svém obvodu. Ponechejte ji na místě co nejdéle. Aplikaci krému obnovujte dvakrát denně, dokud je potřeba.

Upozornění
Vyhněte se kontaktu s očima a sliznicemi. Pokud by krém dráždil pokožku v okolí výrůstku, přestaňte ho používat.

100% z celkového složení je přírodního původu.
Neobsahuje žádné syntetické látky (konzervanty, vůně, barvy...), minerální oleje a GMO.
Neobsahuje žádné živočišné složky - VeganOK.
Žádná ze složek výrobku není testována na zvířatech.
Finální kosmetické přípravky je v EU zakázáno testovat na zvířatech od roku 2013.

Složení
Obsahuje výtažek z vlaštovičníku, čisté esenciální oleje z túje, lavandinu, česneku, rozmarýnu, Niaouli, tymiánu, saturejky, dobromysli a pelargonie a čisté rostlinné oleje z mandlí a pšeničných klíčků.
 
Více informací o rostlinných složkách najdete v Herbáři.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________
INCI:

Aqua - Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový olej) - Cetyl Alcohol1 - Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein/Glyceril Stearate/Cetearyl Alcohol1 (rostlinný emulgátor) - Glycerin2 - Chelidonium Majus (vlaštovičník) Extract - Alcohol - Polyglyceryl 6-Distearate1 (rostlinný emulgátor) - Lavandula Hybrida (lavandin) Oil* - Triticum Vulgare Germ Oil (klíčkový olej) - Allium Sativum (česnek) Oil* - Rosmarinus Officinalis Leaf (rozmarýn) Oil* - Xanthan Gum3 - Melaleuca Viridiflora (Niaouli) Oil* - Solum Fulonum (zelený jíl) - Lactic Acid (kyselina mléčná) - Thuya Occidentalis Leaf (túje) Oil* - Thymus Vulgaris (tymián) Oil* - Satureia Hortensis (saturejka) Oil* - Origanum Vulgare (dobromysl) Oil* - Pelargonium Graveolens (pelargonie) Oil*.
*Esenciální oleje obsahují: Limonene – Linalool – Geraniol – Benzyl Alcohol – Citronellol.

 BIO složky: Chelidonium Majus Extract, Alcohol, Lavandula Hybrida Oil.

1 Emulgátory jsou surovinou, která váže vodu s olejem a vytváří krém.
2 Glycerin nebo glycerol ve výrobcích Argital je přírodní látka z rostlinného oleje.
3 Xanthan Gum je guma přírodního původu.

Uživatelská recenze produktu ARGITAL - Vlaštovičníkový krém na pokožku s bradavicemi 30 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více