Wellness pro vaše nohy

Argital_pece_o_nohy-e1534689120712-624x436.jpg

Jste celé dny na nohou? Nebo máte naopak sedavé zaměstnání? Máte těžké a unavené nohy, když se večer vrátíte domů?

Pak oceníte ošetření kosmetikou ARGITAL. Pravidelná péče o nohy se totiž vyplatí. Kromě hygieny a krásného pěstěného vzhledu nohou získáte i příjemný pocit lehkosti.

Jaké přípravky tedy použít a jak o nohy správně pečovat?

  • Zelený jíl Argital vysušený sluncem - přírodní zelený jíl v prášku, vhodný na masky, na obklady, zábaly a koupele, detoxikuje, zpevňuje, tonizuje, čistí, regeneruje a uvolňuje pokožku a působí proti jejímu stárnutí, 

  • Osvěžující krém na nohy a proti pocení nohou - s gelem ze zeleného jílu a čistými esenciálními oleji z meduňky, máty, tymiánu a citronu, ulevuje a osvěžuje unavené a oteklé nohy, odstraňuje pachy a normalizuje pocení nohou, 

  • Tělový pudr s bílým jílem - s bílým jílem a čistými esenciálními oleji z máty, tymiánu a citronu, účinný proti pocení, tělesným pachům a kožním mykózám.

 

Prvním krokem je koupel nohou, nebo i celého těla, se Zeleným jílem Argital. Jílová lázeň regeneruje tělo, zklidňuje pokožku a podporuje hojení mikrotraumat způsobených obuví. Po několika minutách se dostaví pocit uvolnění, protože jíl absorbuje toxiny a přináší nám všeobecný pocit pohody. 

Po koupeli a osušení nohou si dopřejte masáž Osvěžujícím krémem na nohy. Masírujte nohy krouživými pohyby od chodidel směrem ke kolenům, po směru hodinových ručiček*. Krém zklidňuje, hydratuje a chrání pokožku. Regeneruje a příjemně osvěžuje, zbavuje pocitu těžkých nohou a otoků a působí proti pocení.

Tělový pudr s bílým jílem ocení zejména ti, kteří nosí celý den uzavřenou obuv anebo trpí nadměrným pocením nohou. Má antimykotické účinky, absorbuje nadbytečný pot a má osvěžující vůni. Lze ho doporučit nejen sportovcům, ale všem, kteří chtějí mít své nohy stále svěží a suché.


* Na severní části polokoule je doporučeno masírovat po směru hodinových ručiček, zatímco na jižní části zemské polokoule proti směru hodinových ručiček; v souladu s převažujícím směrem cirkulace vody na Zemi. Tento pohyb stimuluje proudění lymfy a působí tak proti zadržování tekutin v tkáních.