ARGITAL - Zeštíhlující zábal ze zeleného jílu 1000 ml

- Zeštíhlující zábal ze zeleného jílu (2)

1000 ml. Působí proti celulitidě, pomáhá tvarovat, zpevnit a zeštíhlit postavu. Zábal ze zeleného jílu, s esenciálním olejem z pomeranče a s výtažky z břečťanu, břízy a jírovce. Připravený k použití. Více informací

 Skladem
950
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 2048
EAN:
8018968020482
Přidat k porovnání

Balení: 1000 ml     BDIH_logo

Zeštíhlující zábal ze zeleného jílu Argital je určen pro zeštíhlující kůry na tělo a proti celulitidě.

Pomáhá zeštíhlit a tvarovat postavu.

Účinné složky zeleného jílu, rostlinných extraktů a esenciálních olejů synergicky působí proti celulitidě a zadržování vody a pomáhají zeštíhlovat a formovat postavu.

Současně zklidňují, tonizují a stimulují pokožku.

Zelený jíl a čistý esenciální olej z pomeranče a výtažek z břečťanu společně působí na zeštíhlení, tvarování postavy a proti celulitidě.

Čisté esenciální oleje z fenyklu a rozmarýnu zeštíhlující účinky ještě zesilují.

Výtažek z kopřivy působí proti zadržování vody v těle a stimuluje cirkulaci tekutin v tkáních. Extrakt z vinné révy pokožku tonizuje.


 
Použití
Zábal je připravený k použití. Naneste rovnoměrnou, asi 0,5 – 1 cm silnou vrstvu, jílového zábalu na vybranou část těla a rozetřete stěrkou tak, aby jílová vrstva mírně přesahovala ošetřovanou oblast. Zakryjte papírovými utěrkami a obalte bavlněnou nebo vlněnou látkou (např. utěrkou nebo ručníkem).
Nechte působit minimálně 30 minut, maximálně 2 hodiny, poté jej odstraňte pomocí stěrky (kuchyňské) a místo omyjte mořskou houbičkou namočenou ve vlažné vodě.
Na ošetřené partie použijte: Argital – Zeštíhlující krém proti celulitidě „Florange“ a dobře vmasírujte po směru hodinových ručiček*.
Zábal je možné aplikovat i 2x denně, ale jedna denní aplikace je postačující. Doporučujeme provést kůru 30 aplikací.
Doporučujeme též kombinovat s koupelemi se: Argital - Zeleným jílem vysušeným sluncem.
*Už jen samotný krouživý pohyb pomáhá zlepšit cirkulaci tekutin v tkáních. Po směru hodinových ručiček se doporučuje na severní polokouli a proti směru hodinových ručiček na jižní polokouli.

 
100% všech složek je přírodního původu.
Neobsahuje žádné syntetické látky (konzervanty, vůně, barviva..), minerální oleje ani GMO.
Výrobek ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech - LAV.
Neobsahuje žádné složky pocházející ze zvířat – VeganOK.
 
 
Složení:
Obsahuje Aktivní zelený jíl, čisté esenciální oleje z pomeranče, citronu, fenyklu a rozmarýnu a výtažky z břečťanu, listů břízy, arniky horské, vinné révy, jírovce, tavolníku, kopřivy, měsíčku, máty a pomerančové kůry.
 
____________________________________________________________________________________________________________________________________________
INCI:
Solum Fullonum1 (Ventilated green clay - Aktivní zelený jíl "Ventilated") - Aqua (pramenitá voda) – Alcohol - Glycerin2 (rostlinný glycerín) - Betulla Alba Leaf (listy břízy) Extract - Arnica Montana Flower (arnika horská) Extract - Vitis Vinifera Leaf (vinná réva) Extract - Aesculus Hippocastanum (jírovec maďal) Extract - Hedera Helix (břečťan) Extract - Citrus Aurantium Dulcis (sladký pomeranč) oil - Spiraea Ulmaria (tavolník) Extract - Urtica Dioica (kopřiva) Extract - Calendula Officinalis Flower (měsíček lékařský) Extract - Mentha Piperita (máta peprná) Extract - Citrus Limon Peel Leaf (citronová kůra) Oil - Foeniculum Vulgare (fenykl) Oil - Rosmarinus Officinalis (rozmarýn lékařský) Oil - Citrus Aurantium Dulcis Peel (kůra sladkého pomeranče) Extract - Xanthan Gum3.
*Esenciální oleje obsahují: Limonene – Citral – Linalol.
 
BIO složky: Vitis Vinifera Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Hedera Helix Extract, Citrus Aurantium Dulcis oil, Citrus Limon Peel Leaf (citronová kůra) Oil, Spiraea Ulmaria Extract, Citrus Aurantium Dulcis Peel (sladký pomeranč) Extract, Alcohol.
Demeter složky: Betulla Alba Leaf Extract,  Mentha Piperita Extract, Urtica Dioica Extract, Calendula Officinalis Extract, Citrus Aurantium Dulcis Peel Extract.

1 "Ventilated" znamená, že jíl je sterilizovaný horkým vzduchem a je ve formě velice jemných částeček.
2 Glycerin nebo glycerol ve výrobcích ARGITAL je přírodní látka z rostlinného oleje.
3 Xanthan Gum je guma přírodního původu.

Uživatelská recenze produktu ARGITAL - Zeštíhlující zábal ze zeleného jílu 1000 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více