ARGITAL - Zklidňující a regenerační krém s heřmánkem, řebříčkem a měsíčkem 10 ml - MINI

- Zklidňující a regenerační krém s heřmánkem, řebříčkem a měsíčkem - MINI (1)

10 ml. Zklidňuje, vyživuje a regeneruje pokožku. Přináší osvěžení a úlevu podrážděné, poštípané nebo spálené pokožce. Na vyrážky, opruzeniny a zarudnutí. S gelem ze zeleného jílu a extrakty z heřmánku, řebříčku a měsíčku. Univerzální krém pro celou rodinu. Více informací

 Skladem
80
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 2053 MB
EAN:
80729457
Přidat k porovnání

Balení: 10 ml     bdih_logo.png

 

Zklidňující a regenerační krém s heřmánkem, řebříčkem a měsíčkem s kombinací léčivých bylinek, které obsahují velké množství azulénu, který má příznivý vliv na zklidnění a regeneraci pokožky.

Ve spojení s gelem ze zeleného jílu, který je bohatý na stopové prvky a má vysokou absorpční schopnost pohlcovat toxiny, a s čistými rostlinnými oleji ze sladkých mandlí a pšeničných klíčků, pokožku zklidňuje, vyživuje a regeneruje.

Krém přináší úlevu a osvěžení podrážděné, sluncem spálené pokožce nebo po štípnutí hmyzem.

Je vhodný též na pokožku s opruzeninami a vyrážkami v oblasti intimních partií.

Je ideální pro každodenní péči o pokožku celé rodiny. Skvělý je i po holení.

 

Pozn.
Dle legislativy Evropské Unie se nesmí uvádět účinky bylinek, které by mohly vzbuzovat dojem, že pomáhají na zdravotní problémy, a to přesto, že jejich účinky jsou obecně známé a tradičně využívané.Použití
Krém lze použít na tělo a obličej. Naneste dostatečné množství krému na pokožku a vmasírujte krouživými pohyby po směru hodinových ručiček*, dokud se nevstřebá. Krém s heřmánkem můžete aplikovat několikrát denně.


*Už jen samotný krouživý pohyb může pomoci zlepšit cirkulaci tekutin v tkáních. Po směru hodinových ručiček se doporučuje na severní polokouli a proti směru hodinových ručiček na jižní polokouli.

Více informací: Argital - Zklidňující a regenerační krém s heřmánkem, měsíčkem a řebříčkem (standardní balení)

Uživatelská recenze produktu ARGITAL - Zklidňující a regenerační krém s heřmánkem, řebříčkem a měsíčkem 10 ml - MINI

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více