ARGITAL - Zubní pasta "Omeobital" pro homeopatika 10 ml - MINI

- Zubní pasta "Omeobital" pro homeopatika (3)

10 ml. Osvěžuje dech a působí proti tvorbě zubního plaku a zubního kazu. Vhodná při užívání homeopatik. S gelem ze zeleného jílu a čistými esenciálními oleji z anýzu a citronu. Více informací

 Skladem
60
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARGITAL
Kód výrobku:
ARG 2242 MB
EAN:
80962151
Přidat k porovnání

Balení:  10 ml       BIO_80.jpg      BDIH_70_kompr.gif

Zubní pasta "Omeobital" pro homeopatika Argital, s anýzem a citronem, vyrovnává kyselé prostředí v ústech a absorbuje plak a nečistoty.

Působí proti vytváření zubního povlaku, proti tvorbě zubního kazu a chrání dásně proti zánětu.

Pasta neobsahuje mentol a proto je vhodná při užívání homeopatik.

Zelený jíl je v zubní v pastě obsažen ve formě gelu, resp. koloidního roztoku. Použití jílu pro čištění zubů je zcela inovativní myšlenkou. Gel neobrušuje sklovinu, ale společně s ostatními aktivními složkami zuby účinně čistí, působí preventivně proti vzniku zubního kazu a posiluje a zpevňuje dásně.

Zelený jíl a kaolin zuby účinně čistí díky své velké absorpční schopnosti. Zelený jíl působí slabě zásaditě a vyrovnává kyselé prostředí v ústech. Dodává sklovině minerální látky.

Esenciální oleje z anýzu a citronu a výtažek ze slézu osvěžují ústa a dech
Výtažek z šípku posiluje dásně.
Extrakty z měsíčku a heřmánku dásně zklidňují a působí protizánětlivě.
Mořská sůl má čistící účinky.


Použití
Naneste malé množství pasty na zubní kartáček a vyčistěte jím zuby drobnými krouživými pohyby.
Není nutné na kartáček příliš tlačit, protože zubní pasta čistí absorpcí nečistot.

Pasta neobsahuje mentol a je tak vhodná při homeopatické léčbě.
 
Více informací: Argital - Zubní pasta "Omeobital" pro homeopatika (standardní balení)

Uživatelská recenze produktu ARGITAL - Zubní pasta "Omeobital" pro homeopatika 10 ml - MINI

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami

Italskou firmu a značku ARGITAL založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu.

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství a ve spolupráci s univerzitními laboratořemi provádí vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Kosmetické přípravky ARGITAL jsou vyráběny v souladu s principy antroposofické medicíny a jejich vitální síla je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté oblasti zalité sluncem, na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je ARGITAL dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu.

Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie. ...více